Ogłoszenie wyników IV edycji konkursu!

19.05.2008 Redaktor

Głosujących było mniej, ale były przesunięcia w peletonie

Więcej z etykietką: konkurs

Podsumowanie dopiero dzisiaj, w nocy nie czuwaliśmy. Noce majowe lepiej spędzać bez komputera.
Wiersze nadeszły bardzo dobre, ciekawe, na poziomie. Warto je byłoby umieścić w publikacji papierowej, natomiast głosujący nie mieli za dużo zapału. Czy powodem może ograniczenia regulaminowe? Przykro, ale trzeba było coś zrobić, starać się, by mniej się zdarzało głosowań wielokrotnych na tę samą osobę przez tę samą osobę. Wiemy, wiemy, jak ktoś chce to i tak oszuka.

Nie rozumiem, dlaczego tak mało osób głosowało logując się do "strumieni"? Zapomnieliście hasła?

Wygrywał nr 10, przez chwilę niemal wygrał nr 6, ale ostatecznie niewielką różnicą 1 głosu zwyciężył nr 9!
Zwolennicy szóstki będą pewnie rozczarowani, bo robili wiele dla swojego faworyta.

Krzysztofie! Wygrałeś, znowu musisz coś wymyśleć! Ujawniam Twoją tożsamość, wygrał ponownie Krzyk, czyli Krzysztof Kokot.

Serdeczne gratulacje dla Wszystkich, a szczególne dla Krzysztofa!

Jakie jest Twoje zdanie? Zapraszamy do dyskusji!

kinga 2008-05-19 16:18:58
Brawa dla wszystkich, lecz czy utwór Krzysia jest na temat samotnosci? Nie jestem tego pewna, może inaczej odebrałam- mam wątpliwości.
[Anonim]@78.8.4.* 2008-05-19 17:37:20
ZObacz ile w tym samotności, samotności człowieka, którego nikt nie slucha - pisze prośby (nie ma do kogo mówić), a nikt jego próśb nie słucha, ani bogowie, ani ludzie. Samotność jest, gdy nie mamy nikogo, kto nas wysłucha. prosimy o chwilę uwagi, ale na darmo.
[KRZYK]@83.4.140.* 2008-05-19 17:56:05
Szanowni Państwo! Szanowni Przyjaciele! Chylę czoła przed konkursowymi rywalami. Nadesłane wiersze różnie podejmowały temat Renii, ale ich poziomu nikt nie może się wstydzić. Szkoda, że tak malo osób głosuje. Przy wiekszej ilości oddanych głosów, różnice byłyby większe, a ogólna ocena bardziej obiektywna. Jest maj, dlatego proponuję na następny konkurs temat: kwiaty. hasło wdzięczne, dające dużo możliwości interpretacyjnych. W wielu konkursach poetyckich, regulamin przewiduje karencję dla zwycięzcy. Pozwolicie, że ja z takowej skorzystam. Jeszcze kilka słów dla Kingi. Ja nie mam wątpliwości, że ten wiersz jest o samotności. Wyobraź sobie ludzi, którzy żyją w biedzie, z dnia na dzień, z przypadkowych dochodów lub litościwej ręki. Ci właśnie proszą bóstwa, dając im w ofierze kilka ziarenek ryżu na palmowym liściu. Niestety - patrząc oczami europejczyka - bogowie ich nie widzą, siedząc gdzieś w dobrobycie i zajmując się swoimi przyjemnościami. Może Balijczycy widzą to inaczej, ja widzę ich samotnych, opuszczonych, choc nie pozbawionych nadziei. Krzysztof
kinga 2008-05-19 19:23:29
Krzysiu, to o czym piszesz w komentarzu bardzo dobrze znam , nie muszę sobie wyobrażac, gratuluję kolejnego sukcesu- przeczytałam kolejny raz utwory i przez chwilę zwątpiłam. Chwile zwątpienia są też NIEPOWTARZALNE.
[renia_s1@vp.pl]@195.3.200.* 2008-05-19 23:38:10
a ja chylę czoło przed zwycięzcą bo i tym razem pokazał na co go stać dając dowód swojego talentu . Krzysiu brawo i serdeczne gratulacje , a wszystkim pozostałym życzę wygranej w przyszłych konkursach i życzę aby te Wasze wiersze były takimi perełkami pisane sercem pozdrawiam Renia
Agnieszka Marcinkowska 2008-05-20 16:21:00
Ja również gratuluję! Każdy ma inną koncepcję na przedstawienie swoich myśli. Każdy pomysł uczestników był różny i każdy na swój sposób oryginalny. Mnie podobały się w zasadzie wszystkie wiersze, ale głosy można oddać tylko na dwa:) Najgorszą rzeczą chyba jest oceniać czyjeś uczucia i samotność wyrażoną w poezji, ale gratuluję tym, którzy zdobyli się na taki krok i pokazali swoją wizję na "oblicze samotności", która być może była ich własną samotnością... Pozdrawiam!
Przeczytaj całą dyskusję na forum (6) »

Dodawanie nowych komentarzy zostało zablokowane przez administrację serwisu.