Ruszamy do XV Wyścigu - nasz stały konkurs literacki!

29.10.2009 Redaktor

Ragela stawia przed nami ciekawe wyzwanie!

Jak wiecie, zwyciężyła w "czternastce" Ragela, która tak pisze o sobie:

"Jestem dojrzała kobietą, pracuje, przypadkowo "zrobiłam się " kiedyś ekonomistą ale całą sobą i w głębi serca jestem humanistką. Jestem więc może humanistycznym ekonomistą (?) :)) Jestem jeleniogórzanką. Lubię poezję, muzykę. Od lat uwielbiam książki. O różnej tematyce. Próbowałam pisać już w dzieciństwie :)), póżniej trochę też, ale zwykle lądowało to wszystko w koszu ponieważ uważałam, że gdzie mi tam do poetów.

Myślę, że duży wpływ na moje obecnie odkryte pisanie na dzień dzisiejszy ma wpływ wiele różnych rzeczy, zdarzeń i ludzi. Na pewno moje doświadczenia życiowe.
Na pewno moi przyjaciele,
a w szczególności pewna para, która też udziela się poetycko na waszym portalu,
a nade wszystko mój partner i przyjaciel największy, dzięki któremu rozwijają mi się skrzydła , ponieważ największą miłość i wsparcie mam na co dzień od niego.

Wszystko co mnie dziś otacza miało i ma wpływ na to wspaniałe zdarzenie tj. moje małe i wielkie zwycięstwo w tym konkursie.
Dziękuję, że mogłam w tym uczestniczyć.

" Gratulacje! Prosimy być zawsze z nami.

A oto propozycja Zwyciężczyni do następnych zawodów poetyckich:

"Biorąc pod uwagę nadchodzący czas jesieni a także miesiąc listopad, który jest miesiącem niezwykle refleksyjnym z uwagi na nadchodzące święto, proponuję temat "Przemijanie". Wydaje mi się, że jest to temat dość szeroki i może być związany z przemijaniem różnego rodzaju.
Mam nadzieję, że nie było wcześniej takiego tematu.

Pozdrawiam serdecznie

Elżbieta Ragan (Ragela)"