INA proponuje temat następnego, VIII Konkursu Poetyckiego

04.11.2008 Halina Rakowska

Zapraszamy - piszcie!

Więcej z etykietką: konkurs

Miło mi, że mój wiersz spodobał się grupie osób, która na niego zagłosowała, serdecznie dziękuję.
Wszystkim autorom gratuluję. Każdy wiersz był indywidualną interpretacją tematu, więc były one różnorodne. Za doborowe towarzystwo w konkursie dziękuję i życzę wszystkim wygranej w następnych edycjach.

Mam 58 lat, średnie wykształcenie ekonomiczne i od 18 lat przebywam na emeryturze (wcześniejsza, z powodu opieki nad chorym dzieckiem). Od trzech lat próbuję przelać na papier własne przeżycia, a od dwóch lat staram się zaprzyjaźnić z komputerem, z różnymi efektami.
Za namową cioci odważyłam się wydobyć na światło dzienne skrywane w szufladzie moje próby pisania i wysłać na Wasz portal jesienią ub.r moje dwa wiersze, a potem jeszcze kilka. Z uwagi, że nie znam ich wartości niezbyt chętnie wyciągam je z szuflady i gościły tylko na Waszej stronie trochę anonimowo. Bardzo często zaglądam na stronę „Strumieni” i wielokrotnie czytam wszystkie wiersze. Dużo korzystam z rad zawartych w „Dekalogu Początkującego Poety” jak i z komentarzy na forum. Trochę czuję się jak intruz na Waszej stronie, bo choć znam Jelenią Górę – Cieplice, i wiele śladów moich stóp zostało na górskich ścieżkach, to tam nie mieszkam, tylko w odległej Bydgoszczy i nie wiem czy jestem mile widziana.

Za oknem coraz mniej słońca, chłodno i ponuro. Przyroda, zgodnie z zegarem natury, przygotowuje się do zimowego odpoczynku, powoli układa się do snu. Tematem konkursu współgrającym z aurą niech będzie - S E N - krótkie słowo, a wiele może mieć znaczeń.

Życzę wszystkim weny twórczej.

Pozdrawiam

Jakie jest Twoje zdanie? Zapraszamy do dyskusji!

[regina.jadwiga@poczta.onet.pl]@83.21.175.* 2008-11-04 17:42:16
Gratuluję Pani wygranej w konkursie.Nie powinna się Pani czuć, jak intruz.Myślę, że poeci powinni trzymać się razem.W tym szarym, pogrążonym w niezbyt zdrowej rywalizacji i w pogoni za pieniądzem świecie, my wrażliwi poeci powinniśmy pisać o wartościach duchowych i wlewać odrobinę nadziei do smutnych, zgorzkniałych i samotnych serc.Serdecznie Panią pozdrawiam.
Kazimierz Puchała 2008-11-04 19:09:02
Gratuluję wygranej, wygranej z samą sobą, i otworzenia przed sobą nowej pięknej ścieżki. Ścieżki prowadzącej do poznania i odkrywania skomplikowanej psychiki człowieka, piękna jego marzeń i piękna otaczającego nas świata. Wskazany nowy temat jest niezwykle ambitnym wyzwaniem. Pozdrawiam z Wolina.
[Zofia Szydzik]@83.25.190.* 2008-11-05 11:40:08
Pani Halino, juz raz gratulowałam wygranej, gratuluję raz jeszcze wygranego konkursu, to jest takie mobilizujące, a także przychylne opinie, one również daja siłę do pracy. Zatem życzę wspaniałych pomysłów na wiersze, niech spadają na Panią deszczem, życzę z całego serca.I jeszcze jedno, Pani Halino z pewnością Redakcja tego przeuroczego portalu nie uważa nas za intruzów - tak myślę ! Pozdrawiam serdecznie, Zofia z wybrzeża
Redaktor 2008-11-05 22:12:51
Oczywiście. Ten portal jest dla Was, dzięki Wam żyje. Bawcie się dobrze i gawędźcie. Jest nam miło. Pozdrawiam.
Kryga 2008-11-05 23:04:07
Również ode mnie serdeczne gratulacje dla autorki, cieszę się,że swoim punkcikiem przyczyniłam się do zwycięstwa. Życzę dalszych sukcesów i przyjemności z dzielenia się słowem.
Ina 2008-11-16 16:20:48
Dziękuję za tyle miłych słów, które grzeją moją dusze w tej jesiennej szarudze. Pozdrawiam wszystkich, a szczególnie Redakcję tego portalu, który umożliwia dzielić się z innymi swymi strofami.
Przeczytaj całą dyskusję na forum (6) »

Dodawanie nowych komentarzy zostało zablokowane przez administrację serwisu.